Home Stagingové statistiky 2015

Makléři, majitelé nemovitostí i kolegové homestageři zbystřete, protože tohle pro Vás chystám už dlouho. V letošním roce se s homestagingovými statistikami doslova roztrhl pytel. Pochopitelně ne s těmi českými, které jsem v našem českém rybníčku zatím nezaznamenala, ale dělám všechno pro to, aby velice brzy vznikly. I přes to, jsem přesvědčena, že data, která… Read more »

O Home Stagingu v realitním videomagazínu

Zájem o Home Staging v České republice stále stoupá. Není proto nic zvláštního, že si člena naší asociace, konkrétně Petru Lukášovou z BD Stagingu, vybrala i paní Veronika Váňová alias Realitní radilka do svého Videomagazínu.  

O Home Stagingu na rádiu

      No Comments on O Home Stagingu na rádiu

Nebaví vaše klienty o Home Stagingu číst? Zkuste jim poslat následující odkaz na náš rozhovor v internetovém M Rádiu.   odkaz: https://youtu.be/ToSUlgcrZeM?list=PLlK9yB6lg8sgcaWs4r1xcHsKCc4tZ7XYU Přidejte se k nám a podělte se také o své homestagingové zážitky z médií. Na náš obor i všechny členy CZAHS jsme náležitě hrdí!   Hezký den, Petra Lukášová, BD Staging… Read more »

Home Staging je podnikání, spolupráce vítána!

      Comments Off on Home Staging je podnikání, spolupráce vítána!

Jistě jste si všimli nové sekce Nabídněte nám, která vyzývá schopné a poctivé dodavatele, aby nabídli členům České asociace Home Stagingu své služby či produkty. Rádi bychom v této souvislosti poznamenali, že Home Staging je obor, který nabízí velice široké uplatnění, a navíc ho provozují živnostníci, kteří pro svou práci potřebují… Read more »

Homestageři České republiky se spojili!

      Comments Off on Homestageři České republiky se spojili!

Home Staging je v České republice zatím pořád ještě v plenkách. Homestagerů přibývá sice jako hub po dešti, ale těch opravdových, kteří to myslí vážně, je stále velice málo, říká zakladatelka České Asociace Home Stagingu Pavlína Glacnerová. Home Staging není legrace, nestačí načechrat pár polštářků na sedačce a ustlat postel…. Read more »