Homestageři České republiky se spojili!

      Comments Off on Homestageři České republiky se spojili!

Home Staging je v České republice zatím pořád ještě v plenkách. Homestagerů přibývá sice jako hub po dešti, ale těch opravdových, kteří to myslí vážně, je stále velice málo, říká zakladatelka České Asociace Home Stagingu Pavlína Glacnerová.

Home Staging není legrace, nestačí načechrat pár polštářků na sedačce a ustlat postel. Home Staging je věda, obor, seriózně se zabývající marketingem a poptávkou konkrétní skupiny potencionálních kupců.

Ale jak najít toho správného odborníka?

Skupina zakladatelů Home Stagingu v ČR se konečně spojila a založila Českou Asociaci Home Stagingu!
S hrdostí proto oznamujeme, že v květnu 2014 byla konečně podepsána prvními členy Společenská smlouva, jejíž nedílnou součástí je i Etický kodex asociace.

Cílem asociace je sdružovat úspěšné a zkušené homestagery a poskytovat jim zázemí, informace, výhody i vzájemnou komunikaci. Na stránkách asociace mohou prezentovat nejen svou dosavadní práci, ale dělit se i o své zkušenosti a poznatky a pomáhat tak svým kolegům, nováčkům v oboru. Členstvím v asociaci se stáváte členem prestižního klubu prověřených odborníků, kteří jsou nejen úspěšnými absolventy renomovaných kurzů – českých i zahraničních, ale mají za sebou také jisté zkušenosti, podnikatelské vzestupy i pády, jednání s klienty a realitními makléři, což je velice důležité.

Mnoho uchazečů o tento obor si dnes myslí, že jim k úspěchu postačí estetické cítění nebo zkušenosti v realitách. Ve skutečnosti je potřeba rozumnět především obchodu, marketingu, psychologii, IT technoligiím, být zkušeným fotografem a grafikem, orientovat se v současné nabídce kvalitních řemeslníků, atd. Souhrn všech těchto a mnoha dalších schopností činí homestagera úspěšným. Ani to však není zárukou serióznosti daného odborníka, proto asociace porvěřuje své členy i po stránce celkové bezúhonnosti a klade vysoké požadavky na dodržování etických zásad, které si stanovila.

Pro realitní makléře je seznam akreditovaných členů asociace zárukou kvality a mapou jejich působiště. Realitní makléř, který se honosí značkou čestného členství CZAHS je pak pro své klienty profesionálem, který se orientuje v nejnovejších trendech na poli prodeje nemovitostí a dbá o úroveň svých nabídek.


 

Chcete-li se stát akreditovaným nebo čestným členem naší asociace, neváhejte kdykoliv vyplnit velice jednoduchý registrační formulář.
V případě jakýcholiv dotazů, připomínek či stížností souvisejících s homestagingem se na nás ihned obraťte zde.

 

A nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Google+ nebo Linkedin, kde najdete všechny aktuální informace a novinky týkající se Home Stagingu v České Republice.

Pavlína Glacnerová

About Pavlína Glacnerová

Jsem absolventkou prestižní americké homestagingové školy Home Staging Resource. Můj Ukázkový domov působí na trhu od roku 2012. Jsem zakladetlkou a prezidentkou první České Asociace Home Stagingu. Ukázkový domov je především homestagingová firma, poskytuji však také služby v oblasti zařizování a úprav interiérů, tzv. redesign, profesionální fotografování interiérů, nebo organizování a uspořádání - vše co s úpravou nemovitostí přirozeně souvisí.